مراسم تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال صدر یزد حاضر در لیگ زیر گروه کشور

كدخبر: 1955 تاريخ : ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۶ نسخه چاپي ارسال به دوستان
مراسم تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال صدر یزد حاضر در لیگ زیر گروه کشور
مراسم تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال صدر یزد نماینده استان در لیگ زیر گروه کشور با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و مسئولین هیات والیبال استان برگزار شد. این مراسم با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، ابوالفضل کارگر معاون توسعه ورزش این اداره کل ، عباسعلی رضایی رئیس […]

مراسم تجلیل از بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال صدر یزد نماینده استان در لیگ زیر گروه کشور با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و مسئولین هیات والیبال استان برگزار شد.

این مراسم با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، ابوالفضل کارگر معاون توسعه ورزش این اداره کل ، عباسعلی رضایی رئیس هیات والیبال استان ، داود فتح آبادی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد ، رضا نارگانی مسئول روابط عمومی و سید احمد هاشمی رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان ، سید حسین سالاری دبیر هیات والیبال استان،  مقوم رئیس هیات والیبال شهرستان یزد و جمعی از اعضاء هیات والیبال استان برگزار و با اهدا لوح تقدیر از بازیکنان و کادر فنی تیم صدر یزد نماینده استان که در مسابقات لیگ زیر گروه کشور حضور دارند و در دور رفت گروه منطقه چهار نیز صدرنشین گروه خود شدند، تجلیل به عمل آمد.

درابتدای این مراسم سید حسن سالاری دبیر محترم هیات والیبال استان با ارائه گزارشی به روند اماده سازی وحمایت هیات والیال استان یزد از تیم صدر یزد اشاره نمود واز توجه ویزه هیات والیبال استان به بحث مدارس واکادمی ها والیبال پرداخت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم گفت: والیبال استان یزد دارای ظرفیت های بالقوه بسیاری است که باید با همراهی ،تلاش و همکاری مجموعه عوامل و دست اندرکاران ، این رشته ورزشی را در سطح استان گسترش داد.

شریعتی با بیان اینکه توسعه همگانی ورزش یکی از سیاست های مهم دولت تدبیر و امید و وزارت ورزش و جوانان است، تصریح کرد: عمده برنامه ریزی ها  باید در راستای توسعه همگانی به منظور ارتقای سطح سلامتی ، ایجاد شادی ، نشاط و شناسایی استعدادها و پشتوانه سازی و حرکت به سمت قهرمانی باشد.

وی ادامه داد: ارتقاء زیرساخت های موجود استان و افزایش بهره وری، بسترسازی برای ایجاد زیرساخت های والیبال استان و ارتقاء توانمندی های علمی و مهارتی  ضروری است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد خاطرنشان کرد: از حضور موفق تیم صدر یزد در لیگ زیر گروه کشور نیز تقدیر و تشکر دارم وامیدوارم این موفقیت ها ادامه داشته باشد و این تیم به لیگ دسته یک کشور راه پیدا کند.

در ادامه این نشست رئیس هیات والیبال استان هم گفت: والیبال استان یزد در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت می کند و در هر دو بخش همگانی و قهرمانی گام برمیداریم.

عباسعلی رضایی ادامه داد:  توسعه و موفقیت نیازمند مشارکت بخش خصوصی است که با حضور و حمایت های شرکت صدر یزد تیم کاملا بومی در رقابت های لیگ زیر گروه حضور یافته است که امیدواریم شاهد مشارکت و حمایت بیش از پیش بخش خصوصی از این رشته پر طرفدار باشیم.

وی افزود: خوشبختانه آکادمی های والیبال خوبی در سطح استان فعالیت دارند و قطعا با فعالیت این آکادمی ها و استعدادیابی آینده روشنی برای والیبال استان ترسیم شده است.

درپایان سخنرانی مهندس رضایی با اشاره به اهمیت بحث خانه والیبال ونیاز مبرم والیبال استان به مکانی ثابت ومجهز جهت تمرین تیم های استان از مدیر کل ورزش وجوانان استان جناب اقای شریعتی جهت اختصاص سالن ورزشی شاهدیه یزد به عنوان  خانه والیبال استان قول مساعدگرفته شد.

مدیر

مدیر

هیات والیبال استان یزد

More Posts

Comments are closed.